Czy można zaoszczędzić na leczeniu?

Na każdego z nas przychodzi chwila, kiedy potrzebujemy specjalistycznej opieki lekarskiej. Jeśli jakakolwiek dolegliwość spadnie na nas nieoczekiwanie, zwykle nie wiemy, gdzie szukać pomocy ani jak sobie z taką przypadłością radzić. Szukamy więc często na oślep i kierujemy się do pierwszego specjalisty, jaki nam przyjdzie do głowy lub którego znajdziemy w Internecie. Nie zawsze jest to jednak dobre rozwiązanie, ponieważ ceny wizyt i zabiegów są przez prywatnych lekarzy i specjalistów często windowane. Tymczasem warto poświęcić chwilę dłużej i znaleźć prywatne gabinety z szeroką ofertą oraz kartami rabatowymi – tak, to jest możliwe!

Najlepsze propozycje na rynku medycznym

Jak się okazuje, jedne z większych i oferujących naprawdę szeroki zakres usług prywatnych przychodzi wpadło na wspaniałomyślny pomysł wprowadzenia kart rabatowych dla swoich pacjentów. Dzięki temu każdy może zaoszczędzić na badaniach oraz zabiegach, które należy wykonać czy to profilaktycznie, czy też w celu potwierdzenia konkretnej diagnozy. Centrum Medica posiada rozbudowaną ofertę, obejmującą naprawdę bardzo liczne gabinety specjalistyczne.

Jak długo trzeba czekać na wizytę?

Renoma do czegoś zobowiązuje, dlatego właśnie w tak dużych niepublicznych poradniach zdrowia jak Centrum Medic czas oczekiwania na przyjęcie to maksymalnie kilka dni. Oferta jest na tyle bogata  atrakcyjna, że wielu pacjentów kieruje się bezpośrednio właśnie od tego miejsca. Wprowadzana niedawno karta rabatowa dla stałych pacjentów dodatkowo rekompensuje konieczność poczekania na swoją kolej.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *