Dlaczego akurat ta warszawska poradnia jest tak popularna?

Obecnie nie brakuje na rynku przychodni specjalistycznych, prywatnych placówek, w których można liczyć na fachową pomoc specjalistów. Jednak najczęściej jest tak, że część placówek cieszy się naprawdę ogromną popularnością, a niektóre wręcz zieją pustkami. Ma na to wpływ nie tylko personel, obsługa czy nastawienie do pacjenta, ale również oferty wychodzące ponad tradycyjny schemat, ceny  oraz oczywiście szerokość oferty. W Warszawie nie bez powodu najpopularniejszą przychodnią jest Centrum Medica.

Co czeka na pacjentów w tym miejscu?

Centrum Medica jest uważana za rewelacyjne miejscem pod każdym względem. Bogata oferta poradni, z pomocy których można skorzystać, jest naprawdę imponująca. To jednak nie wszystko, ponieważ przychodnia stawia przede wszystkim na innowacyjność, dzięki czemu wizyty w przychodni mogą być rezerwowane za pomocą tradycyjnych środków, ale również przez stronę internetową, a ostatnio również za pomocą aplikacji mobilnej. Poradnia otrzymała nawet dofinansowanie unijne na wdrożenie informatycznych systemów zarządzania i rejestrowania pacjentów.

To jeszcze nie wszystko

O tym, że placówka stawia przede wszystkim na innowacyjność i ma jak najlepsze podejście do swoich pacjentów świadczy fakt, że z okazji swojego 10 Jubileuszu zaproponowała swoim pacjentom kartę rabatową, dzięki której wszystkie niezbędne badania można teraz wykonywać zdecydowanie taniej. Informacja ta zdecydowanie powinna ucieszyć przede wszystkim osoby niezbyt zamożne, potrzebujące specjalistycznej opieki.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *