Kamagra zalety i efekty uboczne

Czym jest kamagra?

Kamagra jest jednym z tysięcy leków dostępnych w naszych aptekach, który można kupić nie okazując recepty wypisanej przez lekarza. Lek ten znany jest męskiej części kupujących, ponieważ eliminuje problemy z potencją. Chodzi o problemy, których przyczyną jest zaburzona erekcja. Z zaburzeniami tego typu zmaga się obecnie coraz więcej i coraz młodszych mężczyzn. Erekcja ulega zaburzeniu na skutek osłabienia układu krążenia. Mechanizm erekcji jest bardzo skomplikowany i złożony. Biorą w nim udział bardzo liczne procesy chemiczne. W wielkim skrócie polega on na dopływie krwi do jamistych ciał, z których zbudowane jest prącie. Krew dopływa tam tylko wtedy, gdy mężczyzna jest pobudzony seksualnie. Kamagra jest lekiem na erekcję produkowanym przez indyjską firmę farmaceutyczną Ajanta Pharm. Produkcja leku odbywa się przy pomocy najnowocześniejszych technologii i pod kontrolą Światowej Organizacji Zdrowia.

Kamagra zalety

Najważniejszą zaletą przyjmowania kamagry jest osiągana dzięki niej pełna i satysfakcjonująca erekcja dająca możliwość powrotu do pełnej aktywności seksualnej. Efekt erekcji gwarantuje zawarty w leku składnik czynny o nazwie sildenafil. Składnik ten inicjuje przemiany chemiczne działające na ukrwienie prącia w trakcie stosunku płciowego. Lek jest doustny i przyjmuje się go około 30 minut przed akcją. Dostępne są trzy dawki leku: 20mg, 50mg i100mg. W ciągu doby nie należy przyjmować więcej niż 100mg sildenafilu. Czas działania kamagry wynosi od 4 do 6 godzin. Aby wystąpiła erekcja, mężczyzna musi być pobudzony erotycznie.

Kamagra efekty uboczne

Efekty uboczne, bto niepożądane objawy, które dotyczą wszystkich leków dostępnych na rynku. Objawy te dotyczą bardzo małej grupy pacjentów, dlatego dany lek dopuszczony jest do produkcji i sprzedaży. Kamagra efekty uboczne występują bardzo rzadko i zazwyczaj wtedy, gdy przekroczy się dozwoloną dobową dawkę, czyli 100mg. Niepożądanym objawem w takich przypadkach może być zaczerwienienie twarzy i uczucie występującego w niej ciepła. Nadmierne stosowanie leku może skutkować również nudnościami, osłabieniem organizmu i omdleniami. Czasami występują kłopoty z widzeniem kolorów, szczególnie niebieskiego i zielonego. Może wystąpić też nadwrażliwość na światło słoneczne.

Tekst napisany na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *