Seniorzy pod dobrą opieką

Grupa pacjentów, jaką są osoby w podeszłym wieku zasługuje na szczególną uwagę oraz na szczególne traktowanie. Powszechnie wiadomo, że kolejki w państwowych placówkach są ogromne, na wizytę u niektórych specjalistów można czekać nawet latami. Dlatego najlepsze centra medyczne w Warszawie, takie jak Centrum Medica przygotowały dla osób starszych specjalną ofertę.

Aby odpowiednio zadbać

Osoby starsze zwykle nie są osobami zbyt majętnymi, a ich potrzeby dotyczące konkretnych lekarstw zwykle są ogromne. Dlatego właśnie Centrum Medica wymyśliło kartę rabatową dla stałych klientów ,aby korzystanie z usług placówki nie nastręczało zbytnich problemów finansowych. To jednak nie wszystko, ponieważ można znaleźć tutaj również specjalne zajęcia gimnastyczne, zwiększające sprawność ruchową u osób starszych bądź specjalne masaże dla osób z pierwszym i drugim stopniem niepełnosprawności.

Miejsca szczególne

Owo centrum to miejsce, w którym można znaleźć nie tylko prawdziwą rzeszę różnych specjalistów, nawet tych, których czasem trudno znaleźć, ale także miejsca, w których osoby starsze mogą znajdować się dzień i noc pod najlepszą opieką medyczną. Centrum Medica proponuje w tym zakresie Dzienny Dom Opieki oraz ZOL. W każdym z tych miejsc można spotkać się z najlepszymi specjalistami, nowoczesnymi metodami podejścia do stwierdzonych dolegliwości, a także zajęciami usprawniającymi osoby z problemami ruchu.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *